Ungdomsudvalg
Ole Rygaard Andersen
Præsentation
Ungdomsformand
Mail: ole@sonderuprevisorer.dk / Mobil: 22 88 68 22
 
Ansvarsområder:
Formand, Økonomi, Sponsorer 
Se hele beskrivelsen
Jan Berner Rømer
Præsentation
Næstformand 
Mail: webmaster@tms-ungdom.dk / Mobil: 60 78 83 11 
 
Ansvarsområder:
Hjemmeside, Sociale medier, Medlemsadministration, Tøj
Se hele beskrivelsen
Anja Wollesen
Præsentation
Børnekoordinator
Mail: awo@bupl.dk / Mobil: 25 67 12 24
 
Ansvarsområder:
Koordination mellem micro- og børneafdelingen og UU, managerkontakt, trænerkontakt.
Se hele beskrivelsen
Anne Teglgaard Pedersen
Præsentation
Ungdomskoordinator
Mail: akasia@privat.dk / Mobil: 22 42 18 68 
 
Ansvarsområder:
Koordination mellem ungdomsafdelingen og UU, managerkontakt, trænerkontakt.
 
Se hele beskrivelsen
Karina Kristiansen
Præsentation
Breddekoordinator
Mail: kristiansen-8@hotmail.com / Mobil: 22 40 44 77
 
Ansvarsområder:
Koordination mellem breddeafdelingen og UU, trænerkontakt.
 
Se hele beskrivelsen
Sportslig Anvarlige
Thomas Brønd
Præsentation
Sportslig Ansvarlig - Piger
Mail: thomas.broend@gmail.com / Mobil: 23 28 11 14
Se hele beskrivelsen
Jørgen Alnor
Præsentation
Sportslig Ansvarlig - Drenge
Mail: jalnor@tms-ungdom.dk / Mobil: 22 42 25 88 
Se hele beskrivelsen
Ad Hoc
Nicolai Nøddebo Hockerup
Præsentation
Børnekonsulent U4-U9
Mail: nnc66@hotmail.com / Mobil 30 68 08 33
Se hele beskrivelsen
Mette Tesgaard Nielsen
Præsentation
Stævneansvarlig
Mail: mette@tms-ungdom.dk / Mobil: 25 34 16 98
Se hele beskrivelsen
Henrik Sundahl
Præsentation
Kontaktperson HRØ
Mail: hs@atendi.dk / Mobil: 28 35 17 97 
Se hele beskrivelsen
TMS Kontor (Tir/Ons/Tors 12-16). Tlf 5761 8797
Maria Berner Rømer
Præsentation
Mail: maria@tms-ringsted.dk
Se hele beskrivelsen
Jacob Poulsen
Præsentation
Mail: jacob@tms-ringsted.dk
Se hele beskrivelsen