DK
Søg
Nyt
Nyhedsarkiv
Indsend nyhed
Det sker!
Dagens træninger
Håndboldskole
Event
Brørup Påskecup U11+13
U13 D Brørup Cup
Vejle Påskecup 2024
Påskestævne U19D
Påskestævne
U11D Finalestævne Greve
U11D Finalestævne Greve inkl. hættetrøje
Afslutning
Kommende kampe
Poul Christensen Arena
Årshjul TMS Ungdom
Hold/Tilmeld
Tilmelding
Halplan
Klubben
Trænere/Managers
Hvem er vi?
Kørselsgodtgørelse
PDF Kørselsgodtgørelse 2023
XLSX Kørselsgodtgørelse 2023
PDF Kørselsgodtgørelse 2024
XLSX Kørselsgodtgørelse 2024
Tøjbestilling trænere
Træner/Manager Facebook
Intro til klubmodul
Ledelse
Hvem er vi?
Årshjul UU/Ad Hoc
UU Referater
Arkiv
UU Referat 08-06-2020
UU Referat 10-08-2020
UU referat 07-09-2020
UU Referat 05-10-2020
UU Referat 02-11-2020
UU Referat 07-12-2020
UU Referat 01-03-2021
UU Referat 06-04-2021
UU Referat 03-05-2021
UU Referat 08-06-2021
UU Referat 10-08-2021
UU Referat 07-09-2021
UU Referat 05-10-2021
UU Referat 02-11-2021
UU Referat 07-12-2021
UU Referat 11-01-2022
UU Referat 07-02-2022
UU Referat 01-03-2022
UU Referat 12-04-2022
UU referat 03-05-2022
UU Referat 07-06-2022
UU referat 29-08-2022
UU referat 03-10-2022
UU referat 08-11-2022
UU referat 05-12-2022
UU referat 09-01-2023
UU referat 06-02-2023
UU referat 28-02-2023
UU referat 11-04-2023
UU referat 23-05-2023
UU referat 15-08-2023
UU referat 30-10-2023
UU referat 04-12-2023
UU referat 15-01-2024
UU referat 05-02-2024
UU referat 04-03-2024
Shop/Billetter
Shop
Billetter TMS Ringsted
Sæsonkortguide
Målaktie
Information
Den Grønne Tråd
Vedtægter TMS Ringsted
Betingelser
GDPR
Velkomstfolder
Hjernerystelser
Sponsor
Sponsorkatalog - Priser
Bliv sponsor
Ledige pladser
Se vores sponsorer
Sponsorkontrakt
Galleri
Facebook login
Husk mig
Glemt password
Opret profil
Log ind
DK
Klubmodul henter siden
Fremtidige begivenheder
Måned
Uge
Agenda
Måned
Uge
Agenda
Udskriv
Se kalender på hjemmesiden
Marts
19.03.2024
16:15-19:15
U13D Hold 3 ude mod Dalby
19.03.2024
17:30-18:30
U15P, hold 3 hjemme mod Greve Håndbold
21.03.2024
16:00-19:30
U13P C hold 4 ude mod Lynge-Broby
21.03.2024
16:30-19:30
U13P A hold 2 hjemme mod Roskilde
22.03.2024
00:00-24:00
U13P påskestævne - Bindende forhåndstilmelding
22.03.2024
00:00-24:00
TMS U11P bindende forhåndstilmelding til påskestæv
22.03.2024
15:00-24:00
Bindende tilmelding til påskestævne (Brørup Cup)
22.03.2024
16:00-24:00
U13D Bindende forhåndstilmelding til Brørup Cup
23.03.2024
00:00-24:00
U13D Bindende forhåndstilmelding til Brørup Cup
23.03.2024
00:00-24:00
Bindende tilmelding til påskestævne (Brørup Cup)
23.03.2024
00:00-24:00
TMS U11P bindende forhåndstilmelding til påskestæv
23.03.2024
00:00-24:00
U13P påskestævne - Bindende forhåndstilmelding
24.03.2024
00:00-18:00
Bindende tilmelding til påskestævne (Brørup Cup)
24.03.2024
00:00-18:00
U13D Bindende forhåndstilmelding til Brørup Cup
24.03.2024
00:00-00:00
U13P påskestævne - Bindende forhåndstilmelding
24.03.2024
00:00-00:00
TMS U11P bindende forhåndstilmelding til påskestæv
24.03.2024
11:00-12:00
U9D A - TMS - Hvidovre
24.03.2024
12:15-13:30
U9D C - Køge - TMS
28.03.2024
08:00-24:00
U15P, VejleCup - bindende forhåndstilmelding
28.03.2024
08:00-24:00
U 17 forhåndstilmelding til Vejle Påskecup
28.03.2024
12:00-24:00
U15D - Forhåndstilmelding Vejle Påske Cup
29.03.2024
00:00-24:00
U 17 forhåndstilmelding til Vejle Påskecup
29.03.2024
00:00-24:00
U15P, VejleCup - bindende forhåndstilmelding
29.03.2024
00:00-24:00
U15D - Forhåndstilmelding Vejle Påske Cup
30.03.2024
00:00-18:00
U15P, VejleCup - bindende forhåndstilmelding
30.03.2024
00:00-18:00
U15D - Forhåndstilmelding Vejle Påske Cup
30.03.2024
00:00-20:00
U 17 forhåndstilmelding til Vejle Påskecup
April
07.04.2024
10:00-11:00
U9D C - TMS - Slagelse
13.04.2024
09:00-15:00
Invitation til stævne
20.04.2024
06:00-24:00
Greve Cup (U11-DM)
21.04.2024
00:00-18:00
Greve Cup (U11-DM)
21.04.2024
09:00-16:00
TMS U13D Hold 4 HRØ stævne nr. 8