DK
Søg
Nyt
Nyhedsarkiv
Indsend nyhed
Det sker!
Dagens træninger
Håndboldskole
Event
BAMBUSA forår 2024
Vejle Påskecup 2024
Påskestævne U19D
Påskestævne
U11D Finalestævne Greve
U11D Finalestævne Greve inkl. hættetrøje
Afslutning
Kommende kampe
Poul Christensen Arena
Årshjul TMS Ungdom
Hold/Tilmeld
Tilmelding
Halplan
Klubben
Trænere/Managers
Hvem er vi?
Kørselsgodtgørelse
PDF Kørselsgodtgørelse 2023
XLSX Kørselsgodtgørelse 2023
PDF Kørselsgodtgørelse 2024
XLSX Kørselsgodtgørelse 2024
Tøjbestilling trænere
Træner/Manager Facebook
Intro til klubmodul
Ledelse
Hvem er vi?
Årshjul UU/Ad Hoc
UU Referater
Arkiv
UU Referat 08-06-2020
UU Referat 10-08-2020
UU referat 07-09-2020
UU Referat 05-10-2020
UU Referat 02-11-2020
UU Referat 07-12-2020
UU Referat 01-03-2021
UU Referat 06-04-2021
UU Referat 03-05-2021
UU Referat 08-06-2021
UU Referat 10-08-2021
UU Referat 07-09-2021
UU Referat 05-10-2021
UU Referat 02-11-2021
UU Referat 07-12-2021
UU Referat 11-01-2022
UU Referat 07-02-2022
UU Referat 01-03-2022
UU Referat 12-04-2022
UU referat 03-05-2022
UU Referat 07-06-2022
UU referat 29-08-2022
UU referat 03-10-2022
UU referat 08-11-2022
UU referat 05-12-2022
UU referat 09-01-2023
UU referat 06-02-2023
UU referat 28-02-2023
UU referat 11-04-2023
UU referat 23-05-2023
UU referat 15-08-2023
UU referat 30-10-2023
UU referat 04-12-2023
UU referat 15-01-2024
UU referat 05-02-2024
UU referat 04-03-2024
Shop/Billetter
Shop
Billetter TMS Ringsted
Sæsonkortguide
Målaktie
Information
Den Grønne Tråd
Vedtægter TMS Ringsted
Betingelser
GDPR
Velkomstfolder
Hjernerystelser
Sponsor
Sponsorkatalog - Priser
Bliv sponsor
Ledige pladser
Se vores sponsorer
Sponsorkontrakt
Galleri
Facebook login
Husk mig
Glemt password
Opret profil
Log ind
Vi kan nu løfte sløret for træningstider efter sommerferien:
U4: Lørdag 0800-0900 (A)
U6: Tirsdag 1715-1815 (B)
U8: Tirsdag 1815-1915 (B)
U9+10D: Tirsdag 1730-1900 (Bengerd) & Lørdag 0830-1000 (C)
U9+10P: Tirsdag 1545-1715 (B) & Onsdag 1615-1745 (B)
U11+12D: Onsdag 1745-1915 (B), Fredag 1600-1730 (B) & Lørdag 0900-1030 (A)
U11+12P: Tirsdag 1600-1730 (Bengerd), Torsdag 1545-1715 (A) & Lørdag 1030-1200 (A)
U14D: Mandag 1900-2100 (Benløse), Onsdag 1700-1830 (A) & Fredag 1745-1915 (A)
U14P: Tirsdag 1915-2030 (B), Onsdag 1830-2000 ((A) & Fredag 1730-1900 (B)
U16D: Mandag 1900-2030 (SØS) Tirsdag 2030-2200 (B) & Torsdag 1800-2130 (A)
U16P: Mandag 1730-1900 (SØS), Onsdag 2000-2130 (A) & Torsdag 1715-1845 (B)
Tiderne vil blive opdateret på hjemmesiden i løbet af sommerferien.
Samtidig vil 30/6 være sidste frist for tilmelding hvis man ønsker at beholde det rygnummer man havde sidste sæson. Melder man til efter denne dato skal man vælge rygnummer på ny.